TÜRKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKO

HER TÜRK ASLINDA BİR TÜRK-O DUR.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Türkiye ligi tam bana göre

YazarMesaj
KeZmAn

KeZmAn

Türkiye ligi tam bana göre Empty
MesajKonu: Türkiye ligi tam bana göre   Türkiye ligi tam bana göre Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 1:05 am

Türkiye ligi tam bana göre 8BEB69292A097A43B1D31376x

Trabzonspor'un yeni transferi Alanzinho, şovmen olmadığını, Ankaraspor maçında 20 dakikada kendi stilini göstermeye çalıştığını söyledi. Sambacı, "Norveç ligi güce dayalı, Süper Lig ise tekniğe. Yani burası tam bana göre" ifadesini kullandı.

Tarz meselesi

"Şov olsun diye çalım yapmam. 20 dakika süresince taraftara stilimi göstermeye çalıştım. Kolbastı ve hamsiyi çok sevdim".

BENİM OYUNUM BÖYLE
Trabzon'un yeni transferi Alanzinho, bordo-mavili kulübün resmi sitesine ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, "Ankaraspor maçında oyunda kaldığım 20 dakikada stilimi göstermeye çalıştım. Şov olsun diye hareket yapmam. Herkes tarzımı öğrenecek" diye konuştu.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Takımda çok iyi bir ortam bulduğunu da ifade eden Alanzinho, "Kaliteli oyuncular var. Trabzonspor'un şampiyonluk şansı çok yüksek. A.Gücü önünde sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Norveç Ligi güce dayalı. Süper Lig ise tekniğe ve tam bana göre. Kendimi göstereceğim" dedi.

TEK İDOLÜM BABAM
Brezilyalı futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Kolbastı ile hamsiyi çok sevdim. Zaten Trabzon çok sıcak bir şehir. Vücudumdaki dövmeler dini simge. Buraya gelerek, Brezilya Milli Takım'a seçilme şansımı artırdım. Babam da iyi futbolcuydu. O nedenle en büyük idolüm kendisidir."

Türkiye ligi tam bana göre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kavga vay uleynn koşun bana bebek aya deyley